Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • David Kos
  • Radojka Petek
  • Metka Gačnik
  • Maja Škrofič
  • Erika Pohorec
Dokumenti, priloge
Klikni tukaj za prikaz prilog

Mandatno obdobje 2018 do 2022

11.12.2019 ob 16.00
25.11.2019 ob 14.00
02.07.2019 ob 15.00
29.05.2019 ob 17.00
23.04.2019 ob 19.00